| Manea_Razvan_1999_rWCu a întrebat:

intentionez sa cumpar un stilou Poenari Majestic Pearl. Nu am mai avut niciodata niciun stilou de la Poenari de aceea va intreb ce parerea aveti despre calitatea acestor instrumente de scris? Dau funda la raspunsul cel mai elaborat!

Răspuns Câştigător
| GabiDumitrescu a răspuns:

Sculele de la Poenari sunt mai mult decat instrumente de scris, sunt opere de arta. Aveau cred ca la ei pe site niste clipuri cu procesul de productie la un moment dat, sper ca le mai au, ca sa iti faci idee. Si ca post-vinzare sunt jos palaria, scria cineva ca a avut probleme si i-au inlocuit o penita pe banii lor fara nici un comentariu.