| Lora_6439 a întrebat:

Va rog urgent sa ma ajutati! Am citit pe site-ul muzeului satului ca e deschis duminica pana la ora 19, dar pe acelasi site, pe o alta pagina, scrie ca pana la 17. Imi puteti spune care e ora reala de inchidere?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este foarte clar, dar daca intri la ora 17 mai poti vizita, si termina vizita pana la ora 19, daca vrei sa intri mai tarziu nu mai poti, ramane deschis doar pentru cei care sunt deja inauntru
cel mai simplu e sa intrebi la telefon sau prin mail sau sa mergi cu mult inainte de ora inchiderii
vizita placuta

5 răspunsuri:
| Lora_6439 explică:

Multumesc, am vazut asta. Dar aici scrie altceva
http://www.muzeul-satului.ro/expozitie2.php

| Lora_6439 explică:

Multumesc, pana la urma am fost si am intrat pe la ora 5 fara ceva si am iesit la 7, iar dupa vreo 20 de minute se mai vedeau vizitatori pe acolo. Programul de pe usa este si el pana la 7.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.muzeul-satului.ro/muzeu_program.php
aici scrie pe zile si pe porti de intrare, citeste cu atentie
vizita placuta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tel.: + 40 021 317 91 10, interior 143
Fax: + 40 021 317 90 68
contact@muzeul-satului.ro