| alex134 a întrebat:

Vreau sa îmi spuneți și mie va rog frumos cât costa sa îmi tatueze tot antebaratul stâng și cât timp îmi ia, va rog frumos sa ma ajutați ca sunt foarte grăbit! Ofer fundița!?

3 răspunsuri:
| AlexandruInu a răspuns:

Salut frate, sunt multi factori ce influenteaza durata si pretul.
Depinde cat este de complicat tatuajul, daca contine umbre si tot asa. Iar pretul nu este unul fix s-au batut in cuie, fiecare artist ísi stabileste pretul.
Eu am doua tatuaje: am o ancora pe omoplat, care a durat in jur de o ora iar pretul a fost de 250 Ron si mai am unul pe pectoral, o aripa de inger, care a durat in jur de 3 ore si m-a costat 400 Ron. Cel mail bine vorbeste cu artistic, iti masoara tatuajul si iti zice exact.

| AdiMihai25 a răspuns:

Salut.
Depinde cat de dificil e tajuajul.
Poate costa in jur de 200, 300 lei ..Si poate dura 2, 4 ore.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru AdiMihai25):

200 300 lei la puscarie poate happy ti-l bate un puscarias de-ala cu aparat facut din pasta de pix si motoras happy la salon profesionist, un sleeve depinzand de complexitate, costa intre 700 si 1500 ron sau mai mult