| Alee23 a întrebat:

Bunaaaa....am nevoie la scoala de un Powerpoint despre simbolurile romaniei de exemplu : Mihai Eminescu, Delta Dunarii ..imi mai trebuiesc cateva.

Răspuns Câştigător
| KrYsTy2OOO a răspuns (pentru KrYsTy2OOO):

Am scris aici despre: Marea Neagra, munti, Mihai Eminescu, Ion Creanga, mai multe...

5 răspunsuri:
| corolav a răspuns:

"Sfinxul " din Bucegi; "Dracula", Gheorghe Hagi; Transfăgărăşanul; Cimitirul vesel de la Săpînţa; Porţile de Fier; Mînăstirile din nordul Moldovei; Palatul Culturii din Iaşi;

| whattt a răspuns:

Cauta pe siteurile care ti-au fost date de ceilalti

| KrYsTy2OOO a răspuns:

Http://www.slideshare.net/......u-15315101
Sper ca te-am ajutat, daca mai gasesc mai iti trimit site-uri.