| anonim_4396 a întrebat:

Cam pentru ce varsta e potrivita cartea "Vampirii din Morganville"? Multumesc, ofer funda primului raspuns corect ^^

Răspuns Câştigător
| azurel2000 a răspuns:

Intre varstele 15-17 ani deoarece are un continut horror. funda pliz!

2 răspunsuri:
| Elenaaa23 a răspuns:

Eu nu cred ca ar trebui impusa o limita de varsta, dar totusi ar fi indicat sa ai macar peste 12 ani.Eu nu am citit cartea dar am auzit ca este foarte interesanta si se vinde chiar bine.Prima mea carte cu vampiri am citit-o acum un an la 12 ani.(cu toate ca scria peste 14 ani).

| Bossulet a răspuns:

16-17 ani. Contine Horror si atunci vei putea percepe altfel anumite aspecte abstracte din carte