| Mihaelutzaaa a întrebat:

Cand apar variantele de bacalaureat 2012 nu stiti?

5 răspunsuri:
April
| April a răspuns:

Se pare ca nu vor mai fi publicate variantele de bac nici in 2012, asa cum s-a intamplat si in 2011; dar vor exista, cu siguranta propuneri de variante si se vor publica la toate editurile care se ocupa cu astfel de materiale.Fii numai atenta, cauta-le prin librarii prin mai-iunie; pana atunci iti recomand niste ghiduri existente deja,, cuprinzand variante propuse de diferiti autori sau colective de autori pentru 2011 la toate materiile prevazute in programa pentru bac; te poti orienta dupa ele, fiindca trateaza aceeasi materie, si rezolvandu-le iti verifici cunostintele si te obisnuiesti cu sistemul de desfasurare a examenului.Succes!

| VladimirPutin a răspuns:

Sunt asemănătoare cu anul ăsta

| Skylerx a răspuns:

O sa apara in ziua in care se da bac-ul. Elevii vor stie subiectele atunci.

| iEmonel a răspuns:

Nu mai apar. In 2012 bac-ul se va lua pe relatii ( sexuale ) ca la ce elevi sunt in tara asta nici efortul sa fabrici hartie igienica nu mai merita. Ce sa mai zic de subiectele pentru bac...

| Owakey a răspuns:

Bună!

Nu ştiu când apar dar ştiu că încă nu au apărut.

Baftă!