| anonim_4396 a întrebat:

Cand ati fost ultima oara la teatru?

Răspuns Câştigător
| Vizitiul a răspuns:

In fiecare zi cand ies din casa si vad lumea. Stii ce-i fain? Ca e pe moca, nu-ti taie nimeni bilete la intrare.

268 răspunsuri:
| Bog15 a răspuns:

Acum o luna, si mai merg sambata big grin

| mgtow a răspuns:

Cand eram mic pe la vreo 10 ani cam asa.

| anonimus20 a răspuns:

Acum o luna si cateva zile!

| sherlock a răspuns:

Luna treucuta la Teatru Masca happy, dar cam urat ca personajele lor au aceleasi nume in toate spectacolele laughing

| aliceinchains a răspuns:

Bună, sonya. Ultima dată fusei acum vreo lună, cred, în Ploiești. Ce m-a surprins plăcut a fost că era plin atunci. Foarte frumos.happy

| roxyana03 a răspuns:

Acum 4 zile tongue

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cred ca in 5 mai cand a venit o grupa din resedinta in oras la mine.

| georginika a răspuns:

Ultima data cand am fost la teatru cred ca a fost in martie la "Inima de boxer", care apropo este o piesa execelenta! Merita vazuta!

| Alexxa_9232 a răspuns:

Cand eram la generalalaughing)

| jane7 a răspuns:

Ultima oara am fost la teatru vreo 2 luni in urma, da m-as duce mult mai des doar ca..."n-am timp", ...ca de obicei!

| MyWorld a răspuns:

Martea trecuta, la Cursul Festiv al surorii mele, la teatrul Luceafarul din Iasi :X:X:X. Duminica am fost cu verisorii mei mai mici la acelasi teatru la "Lampioane, gogosi si papusi " laughing Eu avand 13 ani m-am cam plictisit, dar verii mei ( 7 ani amandoi - gemeni :X:X ) s'au distrat.

| BoOboO_8282 a răspuns:

Am fost intr-o duminica, la O noapte furtunoasa.

| Pepper9 a răspuns:

La sfarsitul lui aprilie, la Romeo si Julieta.

| CautNume a răspuns:

Eu nu am fostlaughing si acum pe bune nu as vreatongue in schimb decat sa va pierdeti timpul pe la teatru mai bine ati merge ca mine la film 3Dbig grinbig grinbig grin

| UtilizatorTotiPentruUnu a răspuns:

Acum 1 ora =D

| Anonim69 a răspuns:

Acum vreo 2 luni, a fost genial, dar din pacate din ce in ce mai putini tineri merg la teatru. Felicitari celor care isi fac timp pentru ceva de calitate.

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Nu mai stiu, si sincer nu prea imi place sa merg la teatru.

| ahaahaahaaha a răspuns:

Acum 2-3 ani ca in zalau nu prea mai sunt. funda?

| MindExplode a răspuns:

5 ani in urma.happy

| Danette8248 a răspuns:

Nu am fost niciodata

| Alleza a răspuns:

Wow nimic nu mai stiu cred ca la 9 ani

| EleM a răspuns:

Cu 2 luni in urma.

| XMaDiKaX a răspuns:

Cam de ieribig grin

| Chiuaua a răspuns:

Cred ca pe la 9 ani. Acum am 15 deci nu am mai fost cam de 6 ani.

| Haose a răspuns:

Acum 3 ani.

| Didicel a răspuns:

Acum` 3-4 luni

| Katherinna a răspuns:

Acum o luna

| KiryuZero a răspuns:

Pe 25 Mai 2011

| Dainel a răspuns:

Ultima oara cand am fost la teatru a fost chiar ieri dar merg la aproape toate spectaclele deoarece doar trec drumul si merg 20 metri si sunt la teatru.

| Ea a răspuns:

Eu, sincer, aveam 5 ani ultima data cand am fost la teatru. Tin minte ca eram in grupa mare si am vazut "Fata babei si fata mosului". Nu prea m-a atras. Prefer sa vad un film bun acasa, sau sa citesc un roman captivant. big grin