| anonim_4396 a întrebat:

Cand ati fost ultima data la teatru si ce piesa ati vazut?

Răspuns Câştigător
| Bishop a răspuns:

Acum o luna jumate... "Sotul pacalit"

7 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

In clasa intai cu doamna invatatoare...nu mai stiu ce piesa era...laughing

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Cu aproximativ o luna in urma si am vazut piesa "Tache, Ianke si Cadar " de V. I. Popa.

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Saptamana trecuta am avut ocazia sa particip la o piesa de teatru. Se numea "Oscar".

| kh1ss a răspuns:

Luna trecuta - Mincinoasa

| Lotte a răspuns:

Am fost acum vreo luna la o piesa de teatru interpretata de un grup de elevi al unui liceu ( castigara un concurs interliceeal). Piesa s-a numit T.B.C.ehov si era un fel de... mixaj al mai multor piese scrise de Cehov. S-a tinut intr-un teatru micut, cu doar cateva locuri ( care au fost umplute numai de tineri), foarte dragutel si care mirosea a vechi(cam asa cum miros cartile din biblioteca bunicii). Mi-a placut la nebunie. Iar actorii au jucat foaaaarte bine. Aproape ca am plans la final blushing

| danukck a răspuns:

Prin cl a treia s`au a patra..nustiu sigurthinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

La o piesa de teatru, nu am mai fost cam de multisor...
Dar nu e nicio problema...vad zi de zi "actori".