| anonim_4396 a întrebat:

Cand ati fost ultima data la teatru si ce piesa ati vazut?

9 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Merg la teatru foarte des, mai ales ca in localitatea in care locuesc este teatrul ''Victor Ion Popa'', ultima piesa de teatru vazuta a fost ''O Scrisoare Pierduta de I. L. Caragiale.

.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

Anul trecut am fost la piesa "Revizorul", mi-a placut!

| nickname.a.plecat.de.pe.tpu a răspuns:

Luna trecuta, si am vazut piesa "Nunta lui Puiu"laughing

pupimik
| pupimik a răspuns:

Ultima oara am fost la MACBETH sau la GAITELE.Nu mai stiu exact care a fost ultima. Oricum. s-a petrecut in primavara.

| antonius74 a răspuns:

Spre rusinea mea, acum aproape 2 ani si am vazut o scrisoare pierduta

| Dianna a răspuns:

Istoria comunismului povestita pentru bolnavii mintali
si am fost ..acum vreo 2 luni cred..nu mai stabilesc foarte bine detaliile temporale!big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nici nu mai stiu, dar as mai merge... doar sa am cu cine, ca singur n-are farmec si cum prietenii mei au servici si naiba stie ce alte chestii importante... laughing

| Lorenyk a răspuns:

Au trecut cativa ani... am vazut Fat frumos din lacrima. as mai merge daca as avea cu cine, dar acum, sa fim sinceri, nu prea mai e tineretul din ziua de azi preocupat de teatru, foarte putini mai merg...

| brainless a răspuns:

Pe 9 oct, piesa "Chirita si ceilalti".