| CocteilDeCuvinte a întrebat:

Cand esti dat afara este pentru tot deauna sau doar pentru o zi?

Răspuns Câştigător
| Alyra a răspuns:

Prima oara cand esti suspendat este doar pentru o luna, in care nu poti trimite intrebari si nu poti posta mai mult de 5 raspunsuri pe zi.Iar daca continui sa incalci regulile vei fi suspendat definitiv.

8 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

De unde sa fii dat afara? Fii explicit, nu suntem ghicitori! Numai bine!

| Minks a răspuns:

Do you speak romainian?

| Epurean a răspuns:

Stai linistit, daca esti dat afara de la scoala, esti dat afara doar pentru o zi

| LilyOfTheValley a răspuns:

De obicei esti dat afara de tot!

| petruclaudiu78 a răspuns:

"suspendat definitiv"?

| biuuu a răspuns:

De unde afara?
de pe TPU?
ca nu inteleg.

da este pentru totdeauna

| 4ÐuTz a răspuns:

Depinde de unde esti dat afara... daca esti dat afara de la servici, e pentru totdeaunahee hee

| Alonyx a răspuns:

Pentru totdeauna