| anonim_4396 a întrebat:

Care credeti ca este filmul/actorul ce merita un oscar anul acesta?
Funda.

Răspuns Câştigător
| DarthNiger a răspuns:

La Oscar ar trebui sa se tina cont de experienta actorului si performanta sa in toata filmele in care a jucat, nu ca Rami Malek care a avut si el un singur rol de succes in Bohemian Rhapsody si gata a luat Oscarul, nici macar nu semana cu Freddy Mercury, macar de ar fi gasit un actor care sa semene cat de cat cu el, Leonardo DiCaprio a muncit ani de zile si s-a zbatut sa obtina Oscarul si dabea l-a obtinut in cele din urma, Oscarul in ziua de azi a devenit un lucru comercial, nu se mai tin cont de adevaratele valori ale actorilor.

11 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mia khalifa

| morfeo a răspuns:

Matthew McConaughey

| Vikaa a răspuns:

Eu

| ywar a răspuns:

Deja se stiu castigatorii, stai linistit! In cadrul ceremoniei - care e din ce in ce mai comerciala si proasta se vor anunta. Filme tot mai slabe.

| GicaGigekGica a răspuns:

5Gang Un Altfel de Craciun

| edit28 a răspuns:

Joaquin Phoenix cu Joker.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru edit28):

Slab filmul. Si Ready or not a fost mai bun. Mult tam tam dar per total filmul cu Joker a fost mediocru.

| edit28 a răspuns (pentru anonim_4396):

Scuze, n-am stiut ca esti doar un copil.

| Cutezătorul4k a răspuns:

Joker 2019

| NeverGonnaLetYouDown a răspuns:

Joaquin Phoenix pentru rolul sau de Joker, exceptional jucat

| whatisthis19 a răspuns:

Abi talent