| Budincăă a întrebat:

Care este filmul vostru preferat? Dar actorul?

17 răspunsuri:
| eu4you a răspuns:

Filmul meu preferat este "Titanic", iar actorul meu preferat este Leonardo Di' Caprio (din mai multe motive).

| Budincăă explică (pentru eu4you):

Titanic. au cam dat-o in bara cu partea a 2-a. Dar prima este ok.

| W3R4 a răspuns:

Filmul meu preferat e "The grudge",
1, 2 si 3...film horror!
Iar actor, Edy Murphy! tongue

| Budincăă explică (pentru W3R4):

"The grudge" este un film bun. Dupa parerea mea, cel mai bun film horror. Urmat de seria " saw "

| W3R4 a răspuns (pentru Budincăă):

Da da, si "saw" a fost tare de tot...
Dar "The grudge" le intrece pe toate!
E primul film care m-a facut sa nu dorm o noapte intreaga!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am avut mai multe filme preferate, dar parerile mi s-au schimbat de-a lungul timpului. Spre exemplu:

Harry Potter (cred ca acum un an eram innebunita atunci cand aparea la tv un film dis seria asta)
Twilight
Titanic
The Others
Dupa aceea filmele mele preferate erau cele psihologice (Inception- cred ca l-am vazut de vreo 3 ori)
Si era un timp in care adoram Piratii din Caraibe si Stapanul inelelor.

Dar acum The Hunger Games este in topul listei (faza e ca am citit trilogia si e atat de fascinanta, asa ca.)

Cat despre actor, presupun ca Johnny Depp sau Robert Downey Jr. joaca foarte bine.

Tu ce parere ai?batting eyelashes

| Budincăă explică (pentru anonim_4396):

Sunt exact la fel. Chiar acum 3 zile am vazut ultima parte din Harry Potter si eram inebunita dupa aceasta serie. Apoi mi-am amintit de un serial pe care l-am adorat o perioada lunga, e vorba de One Tree Hill [ ti-l recomand ] si m-am fixat pe asta. Dar aseara am vazut filmul "The Roomate" si mi s-a parut interesant, dar doar pentru ca era cu Leighton Meester. Acum, sincer, nu am un film preferat, dar actor... as putea spune Chad Michael Murray sau Chace Crawford.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Budincăă):

Da, si eu fac acelasi lucru..atunci cand ma uit la un film din seria Harry Potter sunt gen "Oh, Doamne...e filmul meu preferat..cum am putut sa spun ca nu mai imi place?".Iar atunci cand vizionez Titanic sau altceva, imi schimb opinia..Nici eu nu stiu ce-mi place!

Bine, iti promit ca ma voi uita la "One tree hill"!

| CharlieHarper a răspuns:

Fight Club, actorul Brad Pitt

| Whemilly a răspuns:

Filmul meu preferat : Personal Taste /City Hunter
Actorul : Lee Min Ho happy

| cosmina92 a răspuns:

Film de la inception pana la hachi a dog's story. Nu pot alege intre ele, genuri diferite. Actor thinking Leonardo Di' Caprio ( Dar nu este singurul :d )

| angellswig a răspuns:

Filmul meu preferat este Street Dance 2, iar actorul Jim Carrey

| Vάℓєяἷล a răspuns:

условия контракта.un film foarte interesant.)*
Actorul preferat:*Елена Великанова, Кирилл Сафонов

| NIKOLETA111777 a răspuns:

Film: night of the demon
actor: jim carrey

nu are nici o legatura filmul cu actorul tongue

| Paul1126 a răspuns:

Filme Preferate: seria Lord Of The Ring,Harry Potter, Spiderman,X-men,avatar,Matrix,iron man,Razbunatorii,mortal kombat, man in black etc... Iar actori:will smith, jackie chan, jet li, etc...

| Gaara5846 a răspuns:

Filmbig grinesert Heat
actor:Jean Claude Van Damme

| teo005 a răspuns:

Filmul meu preferat este Equilibrium http://www.youtube.com/watch?v=ZVDiaYQXBVs iar actorul preferat Christian Bale