| ColorfullColors a întrebat:

Care e cea mai impresionanta melodie de dragoste trista care te-a marcat?

Răspuns Câştigător
| mihaibrasov a răspuns:

Goo Goo Dolls - Iris (versurile sunt geniale).

8 răspunsuri:
April
| April a răspuns:

Andantele din "Sonata in do diez minor, a Lunii"de Beethoven; toata dulcea ei melancolie este izvorata din gandul:"Ma gandesc la tine. Esti atat de departe, viata a pus distanta intre noi, cu fiecare zi ce trece te indepartezi inca de mine, dar eu, singuratic sub lumina argintie a lunii, ma gandesc la tine."

Răspuns utilizator avertizat
| MariaO a răspuns:

Scorpions -Your last song

| ColorfullColors explică:

Multumesc tuturor! mel sunt superbe

| Andreea_5313 a răspuns:

I can feel your heartbeat.sadEnrique feat Nicole, mai e si Taking back my love tot de la el

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eterna:

DJ Aligator ft. Heidi Deign - Close to you

http://www.youtube.com/watch?v=b0-eZzF889A

Mă unge pe sufleţel de fiecare dată când o ascult.

| alma1115 a răspuns:

Dj aligator, close to you

| bianca19995 a răspuns:

Celine Dion-My heart will go on (uitate si la video si o sa plangi garantat )