| catalinamaria a întrebat:

Care este actrita voastra preferata romanca, a). Adela Popescu, b). Diana Dumitrescu, c). Nicoleta Luciu, d). Alina Chivulescu, e). Alina Grigore, f). Adina Galupa?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
11 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

La ce teatru sunt astea actrite? Si ce Institut de Teatru au absolvit? Nu de alta, dar asa, de curiozitate, am cautat pe Google. La toate numele astea mi-au aparut niste pitzipoance. Sa fie coincidente de nume? thinking

| Klara a răspuns:

@Roscavitza...ca bine zicilove struck astea enumerate sus nici nu pot fi numite actrite

| Orannginna a răspuns:

Dintre toate cele eneumerate aici actrite nu se pot numi decat ultimele doua si anume Alina Grigore si Adina Galupa. De cand e Luciu actrita?! raised eyebrows

| anka a răspuns:

Maia Morgenstern

| betty17 a răspuns:

Diana dumitrescu, alina chivulescu, nicoleta luciu

succes

| loredana2012 a răspuns:

Adina Galupa

| ciumpalaku a răspuns:

Nicoleta Luciu

| dadaaaaa a răspuns:

Andreea Patrascu.de ea ai uitat tongue... dintre cele de aici Adela si Diana

| doraz a răspuns:

Inafara de Maria Dinulescu, niciuna nu este actrita pe bune!

| naty_3185 a răspuns:

Adela popescu, si diana dumitrescu!

| marriutza a răspuns:

Nicoleta Luciu, pentru ca pe altcineva nu stiu si adela popescu...mm...big grin