| zamfira a întrebat:

Care este cel mai bun roman politist semnat de Rodica Ojog-Brasoveanu?

Răspuns Câştigător
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Toate. Nu conteaza pe care il alegi, ca sunt toate la fel de bune.
Poti sa incepi cu "Cianura pentru un suras" si sa continui, apoi, cu oricare dintre ele. "Buna seara, Melania", "320 de pisici negre", "Misterul statuii din parc", "O toaleta a la Liz Taylor" si mai sunt multe...chiar nu-mi vin acum toate in minte si mi-e si lene sa ma uit la toate titlurile din biblioteca; le am pe toate si le citesc cu infinita placere.