| Bradatan_Luca_1993 a întrebat:

Care este este cea mai tare muzica din lume

9 răspunsuri:
| ToKen a răspuns:

Intrebare pe care numai cineva cu numele de Bradatan_Luca_1993 o putea pune.

| DiamondEyes a răspuns:

Rock !

| Loving a răspuns:

Parerea mea e ca rockul. \m/

| Arthur a răspuns:

Tare ca volum?

| clandestin a răspuns:

Hip-hop,rapp,dubstep

Răspuns utilizator avertizat
| pwp a răspuns:

Cea mai tare muzica din lume e cea care-ti place tie.Degeaba zic cocalarii ca sunt manelele, daca tie iti place rok-ul /popul/muzica clasica.
Sper ca te-am ajutat happy

| Holocaust a răspuns:

Mă,dacă ar fi un gen muzical demn de apreciat, acela ar fi rock-ul.Bineînţeles că-i urmează punk-ul, metalul.chiar şi muzica clasică.

| Gorath a răspuns:

Mai ai dubii? Bineînţeles că rockul,metalul, urmat de folk.Dar după părerea ta, care e?