| TurnOn a întrebat:

Care e cea mai tare trupa de muzica din lume? stiu raspunsul si dau funda dar nu imi vineee!

8 răspunsuri:
| SongElena a răspuns:

Fiecare cu parerea lui.parerea mea este Tokio Hotel.love struck
aaapp RBD sau destramat de mult dar si mie mi-a placut...

| Cristianne a răspuns:

Nu există cea mai tare trupă din lume, fiecare are părerea lui.Mie cel mai mult îmi place Megadeth, dar sunt sigură că mai nimeni de pe aici nu va fi de acord cu mine.

| LoLz a răspuns:

Du-te pe wc si o sa-ti vinabig grin

| Andr3e a răspuns:

Cea mai tare trupa muzicala din lume este RBD.Parerea mea.

| TeoTudor a răspuns:

Pentru mine Skillet ti-o recomand are melodii foarte tari.

| TeoTudor a răspuns:

Pentru mine este Skillet este o trupa foarte energica si cu foarte mult potential al melodiilor Rock, Ti-o recomand

| bibi95 a răspuns:

LaLa Band