| Addaa1998 a întrebat:

Care este materia ta preferata scolara si de ce?

21 răspunsuri:
| TheAce a răspuns:

Cand eram la scoala eram fanul limbii si literaturii romane. A venit oarecum natural si a fost o influenta catre jobul de autor/scriitor.

| Doηηa a răspuns:

Română,limba engleză, franceză.

| Aberdeen a răspuns:

Deocamdata: limba si literatura romana, pentru simplu fapt ca ma ajuta in exprimarea corect spusa, lectura se numara si ea printre cele care m-au influentat, si cred ca si pentru profesoara de lb romana(imi e si diriginta) care este o persoana foarte inteligenta, etc...

| Pufoshenia a răspuns:

Buna.Muzica.Imi palce cum cantam toata clasa.Pa,pa

| NuMaContrazice a răspuns:

Matematica, Biologie, Geografie, Romana, Engleza, Sport,...

| Liliana1981 a răspuns:

Matematica, chimie, biologie.

| Chronicles a răspuns:

Limba engleză. Pur şi simplu, ador cum sună.

| JockerStoica a răspuns:

Romana imi place cel mai mult!

| diannna38 a răspuns:

Geografia, Biologia si Sportu

| CichasEmo a răspuns:

Imi place foarte mult romana.In special literatura.Pentru ca aflu viata scriitorilor operele lor renumite, avem lectura si in special putina fizolofie.
Mai im place Spaniola.Limba e foarte calda, foarte usoara si foarte ''rafinata''.
Si Desenul, fiindca ma inchid in propria lume.

Răspuns utilizator avertizat
| ciribist a răspuns:

Pai materia mea este matematica findca sunt un om care daca nu ii iese ceva ii place sa o ia de la capat cu mai mult entuziasm laughing))

| qwqwwwq a răspuns:

Mie imi place desenul fiindca simt cu pot da drumul imaginatiei. e materia mea preferata!happyhappy

| Izukie00 a răspuns:

Hey. Pai..., desenul (sunt o artista :-P), muzica (cantm si stam degeaba) si DIRIGENTIA (fiindca dorm) si bineinteles, PAUZA! (nu stiu ce m-as face fara ea) :-)

| alexandra13131718 a răspuns:

Chimie si Bilogie

| Ilinka10 a răspuns:

Pauzalaughing

| Crisotemi a răspuns:

Italiana, dar in general limbi happy
fac engleza, franceza, italiana, greca si latina

| missicrissi a răspuns:

Pauza, deoarece... fratilor e pauza... laughing

| Gabriel21073 a răspuns:

Materia mea preferata este Limba Engleza pentru ca...nustiu cum sa explic imi place foarte mult si cand voi mai creste vr sa ma duc la un colegiu din Angliahappy

| mirella9824 a răspuns:

Fizica laughing pentru caii profa' draguta cu noi si nu se poarta cum se port si ceilanti profi'