| AliceAliceAliceAlice28 a întrebat:

Care film din seria Amurg v-a placut cel mai mult? Amurg, Luna Nuoa sau Eclipsa?

Răspuns Câştigător
| BlueDreams a răspuns:

Ca de obicei primul este cel mai frumos, deoarece are mai mult suspans iar povestea de dragoste dintre bella si edward abia incepe.Tocmai azi am vazut eclipsa si mi-am schimbat parerea. Fara indoiala e cel mai frumos de pana acum.Mai ales ca Bella are de ales intre Jacob si Edward, ceea ce alcatuieste un triunghi amoros foarte interesant.De asemenea actiunea nu e atat de statica ca in Luna Noua care mi s-a parut pur si simplu plictisitor.Eu cred ca ultimul va fi cel mai frumos din cate am citit pe internet, dar pana acum eclipsa e lider.

16 răspunsuri:
| Petronela a răspuns:

Eclipsa

| crisS a răspuns:

Toate !

| cornel a răspuns:

Eclipsa

| Mihaela_2782 a răspuns:

Nici unul

| PaTTy_3342 a răspuns:

Niciunu phbbbbt hate twilight

| Diiana232997 a răspuns:

Mai mult Amurg si Eclipsa pentru ca in Luna noua Edward a fost plecat si nu-mi place deloc de Jacob(rolul lui)

| OnutzaFluturash a răspuns:

Amurg - tot filmul mi-a placut :X

Luna Noua - doar sfarsitul :X

Eclipsa - tot :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Amurg http://sp2.ro/3178c3

Răspuns utilizator avertizat
| rockaholic a răspuns:

Primele doua

| playwithmylife a răspuns:

Luna noua

| ody a răspuns:

Amurg

| MadQueen a răspuns:

Eclipsa!

| Denisa_3969 a răspuns:

Eclipsa

| raluca_6947 a răspuns:

Amurg, luna noua nu prea mi-a placut iar eclipsa ink nu am apucat sa ma uithee hee

| enigel a răspuns:

Toate st interesante ca si idee