| Emmett a întrebat:

Cum vi s-a parut partea a doua din "Saga amurg: Zori de zi"? Celelalte filme din seria "Saga amurg" nu au fost asa super, doar "Eclipsa" care mi-a placut.

3 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

Filmele-s un eşec total. Clişeu peste clişeu.

| LilTunechi a răspuns:

Ultimul film a fost genial si stii dc pentru ca este ultimul si trebuiau sa faca uitate micile greseli din celelalte filme prin ceva inedit in ultima parte si filmul chiar a fost superb asa cum este orice serie de filme...finalul face tot filmul vorba ceiahee hee

| ionescuandrada2000 a răspuns:

Este foarte frumoasa! Daca vrei, ti-o povestesc.