| LuizaImperffect a întrebat:

Care stie un stie unde pot invata limba maghiara, audio? :* dau fundiţăhee hee. mersiii :*

7 răspunsuri:
| GunsRoses a răspuns:

Incearca pe site-ul "Lovemocha", poti invata orice limba doresti acolo, de la 0.

| GunsRoses a răspuns:

Da, ''Livemocha'' voiam sa scriu, scuzebig grin

| SupraDozaDeVise a răspuns:

Eu sunt unguroaicabatting eyelashes Iti dau lectii daca vreihee hee

| LolaGreen a răspuns:

De la cantece in limba maghiara

| ThePunisher a răspuns:

In judetele Harghita sau Covasna, sau cel mai bine, mergi in Ungaria. Sau, ai putea sa cauti pe Google cursuri de limba maghiara.

| LuizaImperffect explică:

MissFreack. cred ca vrei sa scriii ''Livemocha''! big grin mersi oricum :*

| LuizaImperffect explică:

Multumesc MiassFreak, dar nu stiu sa umblu pe acel stie. laughing