| laurentiu_6451 a întrebat:

Care stiti vreun program de modificat pozele si in acelasi timp si ochi dar fara licenta

Răspuns Câştigător
| nashu40 a răspuns:

Salut!
PhotoScape e foarte simplu de folosit si il gasesti free. La fel si PhotoStudio. Cele mai tari sunt cele din familia Adobe Adobe. Adobe PhoteShop e cel mai tare, dar trebuie sa fii familiarizat cu interfata unor astfel de programe pentru a te descurca cu el.
Succes!

9 răspunsuri:
| Jeny1 a răspuns:

Paint.

| VladestepeTPU a răspuns:

Photoshop rolling eyes

| AnnnaMarrria a răspuns:

Photoshop,

| Anonim_8545 a răspuns:

Photoscape.
Photoinstrument
Photoshop

| EU1139 a răspuns:

Photho escape fundita?

| r4uL a răspuns:

Salut Laurentiu. Aici r4uL, uite. nu cred ca cunosc vreun program care sa nu aiba licenta dar este foarte bun : Photo Shop sau PhotoScape. Sau bineinteles un program foarte foarte util esti www.taaz.com -> nu trebuie sa il downloadezi, faci direct pe site si poti sa pui par in plus : par lung, chel, scurt, cu breton, fara... vezi tu acolo. Mult succes :P. Fundita?