| danybufu a întrebat:

Caut si eu un film cu masini. cred ca era film nemtesc... cu unu cu o muscle car verde. un turc care livra pizza. cu un smart negru. mai erau unii care furau masini de lux din camioane. si cand faceau curse ziceau ca merg la gratar. am tot cautat filmul dar nu il maI GASESC. daca imi poate zice cineva cum se numeste big grin

2 răspunsuri:
| T2S a răspuns:

Autobahnraser

| MladinA a răspuns:

Autobahn racers... stiu filmul e suuper, numele e autostrada in nemteste nu stiu daca asa se scrie