| simimuri a întrebat:

Caut un film francez, am vazut cateva secvente la tv, nu mai stiu postul, in februarie sau martie 2010.
Este vorba despre un sot care vrea sa faca o surpriza sotiei lui si cumpara o casa langa Paris... se imprumuta la o banca si pierde pana la urma si casa veche si locul de munca iar casa noua il coasta in final mult mai mult decat a preconizat el...

3 răspunsuri:
| banzicarul a răspuns:

Little Man

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Retardatul nainii banzicacatule!

Filmul se numeste "O casa cu surprize"
L-am vazut si eu, e beton!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Caut si eu un film e vorba de un politai ce cauta vinovatu pentru violul unei fetitze violata de soferul autobuzului