| comansorin a întrebat:

Ce credeti despre arta moderna?

Răspuns Câştigător
| corasa a răspuns:

Singura parere FERMA a mea este legata de curentul postmodernist, si anume ca e o idiotenie totala creata de si pentru oameni cretini si afoni, care insa vor sa se simta mari creatori si mari critici in conditiile in care nu au absolut nimic de spus.

3 răspunsuri:
| adriangabor92 a răspuns:

Este super

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai...e moderna! big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună! Este o palidă imitaţie a artei clasice, schimonosită din dorinţa de a atrage atenţia... Dă click şi priveşte aici: http://9abordare.blogspot.com/