| shadybaby a întrebat:

Ce credeti despre cultura tinerilor din ziua de azi din Romania? De ce sunt atatea chiciuri, atat in vestimentatie, cat si in genuri muzicale, gusturi si mentalitati?

Răspuns Câştigător
| dydy1 a răspuns:

Nu e vorba despre toti tinerii
de fapt cultura pentru aceste 'specii' este acoperita de incultura,mentalitate scazuta
stii vorba ca din bautura se trezeste omul,dar din prostie niciodata, asta e in cazul lor, asta cred eu

4 răspunsuri:
| NoChanceForUs a răspuns:

Educația domnule, educația...

| dydy1 a răspuns:

Draga elena raspunsul tau e impertinent
cum iti permiti sa amesteci in aceiasi 'oala' niste oameni pe care nu ii cunosti cu incultii aiahappy
de fapt superioritatea ta esuata denota incultura

| noi3 a răspuns:

Le-a fost pierdut simtul frumosului happy

| elena_3930 a răspuns:

In primul rand se scrie "kitsch"`uri. Si referitor la intrebarea ta, parerea mea este ca sunt prea multe persoane publice gen Sexi Braileanca, Guta, Vanghelie si altii, dupa care generatia tanara se ia tocmai pentru ca sunt foarte mediatizati. Mie imi pare rau sa o spun, dar, cand o sa cresc, tara asta o sa ma vada doar la Paste si la Craciun.