| aLfaBEtugv a întrebat:

Ce culori trebuie combinate pentru. a avea culoarea arama?

4 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Galben si maro

| 2B a răspuns:

Buna!
Poti sa incerci sa combini maro cu mult alb si mai baga ceva rosiatic ceva, galben mai multe culori nu doar 1-2 foloseste si apa..pentru ca apa deschide o culoare si o face asa mai palida si este buna. pentru culoarea marmure!
Mult success inc continuare!

| Roxanna112345 a răspuns:

Poti incerca galben cu maro si putin visiniu sau rosu de carmin. Cantitatea fiecarei culori in parte conteaza foarte mult, deci cred ca va trebui sa incerci de destul de multe ori pana vei obtine culoarea dorita.Succes:*

| Elena_Cristina_1979 a răspuns:

Galben+maro si putin visiniu depinde de nuante.