| jackball a întrebat:

Ce filme chinezeşti grandioase, in stilul "Crouching Tiger, Hidden Dragon" ştiţi? Mersi!

Răspuns Câştigător
| kuka a răspuns:

Stiu altele asiatice cu scene de arte martiale foarte bune ca:
chocolate,
ong bak 1 si 2,
tiger blade,
crows zero,
the rebel,
deep in the jungle,
dragon tiger gate,
red cliff,
ashes of time
sursa: http://avistaz.com
majoritatea le-am vazut, primele nu sunt toate chinezesti, dar sunt super;)

4 răspunsuri:
Shin
| Shin a răspuns:

"House of the Flying Daggers" e foarte bun happy
Shin.

| adyth a răspuns:

Eu stiu doar un singur film de prin zona... unul honkongonez(daca asa se scrie >.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sal zi-mi si mie numele la un film cu niste fete care rup coloana la aia de le fac masaj e ceva de gen kinez nu stiu sigur

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jumong