| Hellene08 a întrebat:

Ce inseamna poza facuta panoramic?

Răspuns Câştigător
| LostInBubble a răspuns:

O poza panoramica este o imaginea foarte lata, care cuprinde, de obicei, un peisaj foarte larg.

3 răspunsuri:
| Ramo137 a răspuns:

Cum au zis elehee hee

| MihaiTT a răspuns:

O poza panoramica este o poza foarte lata si de regula se foloseste pentru peisaje.
Poza finala este de fapt un colaj din mai multe fotografii care se "lipesc" cu ajutorul programelor de editat imagini.
Fotografii fac aceste poze de regula pe un trepied pentru o mai mare precizie iar pentru afisarea lor pe net se folosesc niste scripturi care iti afiseaza o fereastra in care dai stanga dreapta pentru vizualizare.

| CIuliana a răspuns:

Poza panoramica este o poza facuta intr-un studio special amenajat( pe fundal sunt puse niste peisaje)