| GamblingMagazine a întrebat:

Ce parere aveti despre cea mai noua carte a lui Dan Brown, "Simbolul pierdut" avand in vedere ca se zvonste a fi cel mai mare bestseller care a existat. La noi apare prin ianuarie. dar o gasiti aici pentru cei interesati(http://simbolulpierdut.blogspot.com/). Astept pareri

7 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Imi pare rau, dar imi da eroare. crying

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Si mie imi da eroare.

lolita
| lolita a răspuns:

Am facut-o cadou iubitului meu acum o luna cred (in spaniola), si mi-a zis ca este uimitoare si ca merita citita. cred ca o voi citi si eu cand o termina, nu situ daca-mi va fi greu tinad cont ca va fi prima carte citia in spaniola. cand o voi termina iti voi spune parerea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie...eroare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate vrea cineva cartea http://simbolulpierdut.ro/wordpress/

| GamblingMagazine explică:

Se pare ca ceva s-a intamplat...sad

| GamblingMagazine explică:

Pai Incearca si al 2 -lea LINK ca merge iti garantez