| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre cultura indiana

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In primul rand cand te referi la cultura indiana te referi la tot ce inseamna india, obiceiuri, traditii. e foarte frumoasa si foarte crestineasca pentru oameni civilizati care stiu sa aprecieze ceea ce au.

Răspuns utilizator avertizat
| Craiovamax a răspuns:

Once upon a time in India (Super film, de fiecare data cand era la HBO ma uitam la el). Uite un video cu un cantec din film, poate iti amintesti de film;) http://www.youtube.com/watch?v=YUGc9oaeZrc

| Bella_3635 a răspuns:

Cultura Indiana este preferata mea din lume.Este foarte frumoasa!

As vrea sa fiu indianca!

| Roxyr a răspuns:

Poti citi Maitrey de M. Eliade, o sa inveti multe de acolo despre cultura indiana.