| Koala a întrebat:

Ce reacti are pcu cand are keyloggeru? ex se misca greu se bloacheaza etc dau funda + vot

Răspuns Câştigător
| Robert0101 a răspuns:

Salut! Keyloggeru este un program care de obicei ruleaza in ascuns pe calculatorul instalat, nu-l vezi in lista de procese active, si care inregistreaza tot ce scrii de la tastatura (adrese, parole, conturi bancare), toate siturile care le vizitezi, toate convorbirile de messenger, chiar si username / password de la unele jocuri online. Nu are nici un efect asupra pc tau, totu merge normal doar ca inregistreaza tot ce scrii tu cu tastatura, exact ce tiam scris mai sus. Funda? big grin

2 răspunsuri:
| Dark13 a răspuns:

Pai daca ai keyloggeru prins in calculator iti ea toate datele de la cont

| Scarecrow a răspuns:

Keylorrerul este foarte greu de depistat, odata ce s`a instalat intr-un calculator
daca crezi ca tocmai "ai primit' unul in pc solutia ce-a mai viabila este sa re-instalezi sistemul(windows-ul) fara a te mai loga pe nicaieri pe unde ai conturi