| AnimeGirl14 a întrebat:

Ce site-uri de desenat stiti in afara de : http://www.desenatori.ro?

Răspuns Câştigător
| Traficantadecorcodushe a răspuns:

Www.ratemydrawings.com
Sper sa iti fie de folos!:-*
Pa, pa

25 răspunsuri:
| JackieSue a răspuns:

De ce nu desenezi in paint si dupa iti postezi creatia pe clopotel?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Site-uri nu, dar Photoshop CS4 e foarte bun

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai da sunt multe siteuri de desenat de exemplu dar e o adresa unde gasesti de toate si acea adresa www.woow.ro acolo o sa gasesti multe

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Off:in paint iese altfel, este mai primitiv paint-ul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu stiu unul bun:
www.sumopaint.com
sper sa iti fie bun!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar ce nu-ti place desenatori?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am incercat si nici un sait nu merge mai bine ori asculti ce zice PandaBloo sau desenezi tot pe desenatori asta e n-ai ce face si eu sunt pe sait de 5 ani si m-am plictisit naibii de el dar asta e^^mult noroc in cautarebig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu stiu doar www.desenatori.ro si www.ratemydrawings.com sunt suuuuuuuuuuuuuuuper tari deja am cont!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.youtube.com/user/Flavius51 uite aici pls...si dati-mi si mie o nota:D...astept va pup

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Www.2draw.net :P e cel mai bun site pentru desenat;)!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum este sa faci sex?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai eu stiu ceva site-uri dar mai mult sunt programe si sunt cam greu d controlat
google sketchup 7
google sketchup PRO 7
blender dar trebuie sa le downloadati big grin big grin sper sa va ajute dar sunt 3d intrati la youtube si bagati programele ale si va arata cum merg sper sa va fie de folos.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai eu stiu ceva site-uri dar mai mult sunt programe si sunt cam greu d controlat
google sketchup 7
google sketchup PRO 7
blender dar trebuie sa le downloadati big grin big grin sper sa va ajute dar sunt 3d intrati la youtube si bagati programele ale si va arata cum merg sper sa va fie de folos.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai Stiti ceva despre Gta Samp si va spun~!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

www.deviantart.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sumo paint

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Niki un site de mai jos nu mi se pare destul de bun in schimb eu stiu unul super tare www.deviantart.com sper sa iti placa

| tlaura a răspuns:

Doar pe asta il stiu big grin

| denysa3 a răspuns:

Il stiu pe Www.ratemydrawings.com

| denysa3 a răspuns:

Cred ca paint e folositor

| lavikx a răspuns:

Ratemydrawing :X e tare site-ul happy si desenatoir.ro e tare, dar... am plecat d acolo

| ladymartha a răspuns:

Si cum m-a inregistrez pe www.ratemydrawings.com? ca nu-mi merge :((

| Alexandra_Sidor_1994 a răspuns:

Https://pixlr.com e bun ca editeaza pozele da poti si desena