| rob878 a întrebat:

Ce stiti despre masina de cusut marca Singer si unde se pot vinde?

6 răspunsuri:
| Just Kiddin' a răspuns:

Http://www.shopmania.ro/magazin~cauta-masina-de-cusut-singer.html
ai aici ceva modele si niste specificatii tehnice!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu stiam ca era o masina enorm de buna si era o marca germana parca.

| rob878 explică:

Singer de lemn ( adica mai veche )

| rob878 explică:

Masina de tip vechi din lemn

| Carp_Ionel_1978 a răspuns:

Am o masina de cusut Marca ''SINGER'' seria : 5615113. Vreau sa o vand la un Magazin ''ANTICARIAT'' in coditii serioase, si vreau sa stiu pretul aproximativ.Sunt din JUDETUL IASI. multumesc! anume? jud. Iasi

| Carp_Ionel_1978 a răspuns:

MASINA DE CUSUT MARCA ''SINGER'' SERIA 5615113. VREAU INFORMATII.