| zu a întrebat:

Ce tatuatori vin la B'estfest? sunt chiar cei de la LA ink?

Răspuns Câştigător
| psiholoaga a răspuns:

Acum am citit. Nu spune ca vin ei, ci ca beneficiezi de tatuaje "in stilul celor de la LA Ink " si ca "maestrii tatuajelor" (care poate fi orice pusti care se autointituleaza asa fiindca a mazgalit mainilor catorva amici) vor fi in cortul cutare. Alt motiv pentru care cred ca nu sunt ei e ca se fac cu henna. Adica sunt semipermanente. Cei de la miami sau la ink nu lucreaza cu henna. Probabil sunt studenti la arte sau tineri talentati, care fac un ban de buzunar pe perioada festivalului, cum am mai vazut si pe la mare.

3 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

De unde stii ca vin? Eu nu am auzit nimic. Sunt fana Kat, ar fi super sa vina...

| zu explică:

Asa am vazut pe un site.ca cica vin si fac tatuaje permanente gratis. dar se fac inscrieri.sincer nici nu am inteles prea bine ce si cum. http://www.cancan.me/......il-la-ink/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Oau...imi plac emisiunile cu ei.