| suntcuriossastii a întrebat:

Ce vloggeri, canale, site uri etc îmi recomandati pentru dezvoltarea culturii generale în mod practic?

12 răspunsuri:
| Yurisa a răspuns:

O carte

| AmFostOdataEuOBaba a răspuns:

Dacă vrei canale de Youtube, uită-te la „doza de spatiu" dacă te interesează subiectul, sau era un canal „doza de cultura generala" dacă nu l-a șters sau redenumit
Mai te poți uita la TopOPT, Atentie, cad mere, și alții care nu-mi trec prin minte.
Și cărți!

| irina4219 a răspuns:

Pe Youtube, urmatoarele:
1) EuStiuTv
2) Education Pill ( acesta are si dezvoltare personala )

| lilith16 a răspuns:

Science facts
atenţie cad mere
jokerul virtual
nyk

| LoVance0000 a răspuns:

Eu m-am ingrasat odata asa..nectar din piersici 1 litru pe zi, facut acasa si dulce desigur, plus kaizer cu paine. Acum iar am renuntat ca si asa duc copilul in brate cand imi cere si duc 14 kg

| Adry05 a răspuns:

Atenție cad mere, zaiafet, jimmy hex, top 8

| Canndii a răspuns:

Atenție cad mere.

| christine99 a răspuns:

BBC Earth

| Navagio a răspuns:

- Atentie cad mere
- worldfacts
- Top opt
- BackpackYourLife
Etc.

| Unanonimanonimat69 a răspuns:

Atentie Cad Mere, Top Opt si multe altele

| xreuvy a răspuns:

Mie cei mai buni mi se par sunt Atentie, cad mere; Doza de cultura genrala si doza de spatiu