| FluturicaMicaMica a întrebat:

Cine a citit cartea Heidi, fetița munților? Ce părere aveți despre ea?

Răspuns Câştigător
| TCosminn a răspuns:

Vara trecuta mi-a spus cineva ca tare ar mai vrea sa vada filmul cu Heidi, eu nestiind despre ce e vorba. Mi s-a spus ca este un film foarte frumos, asa ca tinand cont de faptul ca multe carti sunt mai interesante decat filmele, tot ce e posibil sa fie o carte foarte interesanta.

4 răspunsuri:
| Clorox a răspuns:

Asta nu ne-a dat-o in clasa a treia?

| Edisor27 a răspuns:

Eu am citit-o, e frumoasa

| anapatrascu a răspuns:

Heidi,fetita muntilor este una dintre cartile mele preferate.Nu mi-o aduc bine aminte dar stiu ca era vorba despre o fetita crescuta intr-un oras, imbolnavindu-se si fiind crescuta de bunicul ei in munti. Parca a ajutatvo fafa sau un baiat imobilizat in scaunul cu rotile.Cum am spus nu mi-o aduc bine aminte.
FUNDĂ?

| Dikki202 a răspuns:

Eu personal nu am citit-o, dar am auzit foarte multe recenzii bune despre ea. Multe colege de clasa au citit-o si mi-au recomandat-o si mie asa ca, cred ca merita a fi citita.