| anonim_4396 a întrebat:

Cine de pe aici mai are tumblr? Astept link-urrri.

Răspuns Câştigător
| UnleashedPsycho a răspuns:

Jholikesj.tumblr.com
Am început să-l folosesc de ieri...:3
Baft'!

7 răspunsuri:
| adaxbye a răspuns (pentru Holocaust):

E ca lumea *_* Bravo.

| Holocaust a răspuns (pentru adaxbye):

Mersi.L-am vazut si eu pe-al tau si mi se pare chiar ok.
Auzi, tu cum ti-ai bagat si playlist? Ca am incercat si eu o data si nu mi-a iesit nimic.laughing

| adaxbye a răspuns (pentru Holocaust):

Mh,pai nici mie nu imi merge inainte, nu se incarca. Da aste pe care il am l-am bagat de pe http://scmplayer.net/. Incearca sa nu mai altceva deschis decat tumblr-ul si asta ca sa mearga. Cred ca ajuta :)).

| Holocaust a răspuns (pentru adaxbye):

Tocmai am incercat...si da, a mers.Probabil n-am reusit atunci pentru ca eram mai mica si mai proasta, nu stiu...laughing
Mersi.

| adaxbye a răspuns (pentru Holocaust):

laughing Pentru nimic.

| KhalaessiDM a răspuns:

Kinderdelicious.tumblr.com happy