| ivancunemo a întrebat:

Cine imi spune niste siteuri cu tatuaje cu modele de tatuaje

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| AddXf a răspuns:

Http://www.tatuaje-tattoo.ro/ - gasesti aici tot felul de tatuaje.de toate categoriile;) si cum sa iti alegi tatuajul si locul unde sa ti'l faci, salonul :)) etc. sper ca te-am ajutat :) funda? pls :)

| Stefano82 a răspuns:

Http://tattooidei.blogspot.com
Si aici gasesti tatuaje impartite pe diferite zone ale corpului si pe categorii.
Pe deasupra daca nu ti-ai gasit, lasi comentariu sau(trimiti mail) cu ce model ai vrea si baietii ti-l vor gasi; Bafta...

| Vlad_Lampa_1982 a răspuns:

Incearca tattooidei.blogspot.com cu incredere, cu rabdare sa nu te pierzi pe acolo...cel mai tare site de tatuaje din cate am vazut; http://tattooidei.blogspot.com