| JasonVoorheesTavi12 a întrebat:

Cine stie niste jocuri online de exemplu ca : TalismanOnline, CounterStrike.Rpg sau Shooter

Răspuns Câştigător
| m3zzzu a răspuns:

Laghaim, Cabal Online, Mu online, Unreal Tournament, Last Chaos, Shayia, Jade Dynasty, Eternal Chaos, Lineage II, etc. Astept o fundita big grin

7 răspunsuri:
| BOGDAN a răspuns:

Quaqe,,,

| ElecktroFloweR a răspuns:

Eu stiu: Small World, Good Game Fermer sunt online si sunt tari incearca. Funda plizzz...

| Barcecruz a răspuns:

Star Wars battlefront 1, 2, 3, 4; Shaiya; Thaw, THPS 1, 2, 3, 4; Metin2 - Private, Sims 1, 2, 3; Red Alert 1, 2, 3; Chrome 1, 2, 3.; Halo 1, 2, 3, Mu Online, WOW(world of warcraft) Funda daca nu te superi happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Halo (Shooter)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Halo (Shooter)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Thewest