| mizantropuldinmine a întrebat:

Cine vinde carti, sau cine stie, macar, un site de unde pot comanda carti? cer seriozitate dau faunda

Răspuns Câştigător
| nouamm a răspuns:

Librarie.net
supercarti.ro
extracarti.ro
piata-cartii.ro

sper sa gasesti ceea ce cauti.

5 răspunsuri:
| tafli a răspuns:

Buybooks.ro sau libris.ro- cele mai bune

| LaTataie a răspuns:

Iti recomand un Kindle 3 wifi si cu 3G, sau orice alt tip de dispozitiv e-book reader, pe care iti incarci foarte multe carti gratis sau oricum cu mult mai ieftine decat cele in formatul obisnuit pe hartie. Faci si economie serioasa si ai tot timpul cu tine cateva mii de carti, tot mai multi editori chiar si la cele mai noi titluri pun la dispozitie si varianta in format electronic si in foarte scurt timp si traducerea.