| VanityLT a întrebat:

CIne vrea sa ii fac temele contra cost?

7 răspunsuri:
| TheAce a răspuns:

Eu zic sa-ti stergi intrebarea. Daca il va vedea vreun admin vei fi bannat de pe site (stii foarte bine politica vis a vis de teme)

| VladimirPutin a răspuns:

îți dau două palme gratis

| hkr a răspuns:

=]]] m-ai facut sa rad. :]

| superdorex a răspuns:

Glumesti nu? Cine ar face asta?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, mulţumesc!

| Chronicles a răspuns:

Nu,multumesc! Si propun sa-ti stergi aceasta intrebare, sti consecintele.Si apropo nimeni nu ar face asa ceva,ai pus o intrebare de nimic, parerea mea!
DarkAngel, XOXO!

| crazyMokey a răspuns:

Pentru inceput vreau sa te testez big grin big grin big grin... al 15-lea si al 26 presedinte ai americii,,, cine au fost?