| Skylerx a întrebat:

Cu ce scop se cultiva plantele in romania? Plante ca: cereale, porumb, mazare sau soia. Raspuns urgent!

Răspuns Câştigător
| Angel_4453 a răspuns:

Pentru consum si comert.

6 răspunsuri:
| shadovv a răspuns:

E prea usoara si stupida intrebarea (la fel ca usernameul tau) incat sa ti raspund!

| Anileda a răspuns:

Ca sa se arunce la gunoi.
Ce frumos e sa iti faci temele pe site
Hai pa!

| AfRodiTa_4919 a răspuns:

Sa si valorifice marfa pentru bani ca apoi sa si cumpere cele trebuincioase gurii sau ochilor.

| anonimathebest a răspuns:

Ca sa manance oamenii.Gandeste si tu fata!

| Naomitza a răspuns:

Ca sa poata sa se hraneasca oamenii...caci din porumb dau de mancare la gaini si pot face mamaligalaughinghee heesi din grau faina. faina trebuie la mai multe

| Dyva a răspuns:

Pai sa stii ca noi cultivam aceste cereale dar soia nu e, pai ca sa se faca din ele anumite mancaruri alimente ce intrebare! da nu puteai si tu sa cauti pe google gaseai acolo si rezumate vai ce intrebare sa stii ca n-am nimic cu tine dar nu mai folositi acest sait pentru orce intrebare prosteasca si inca o data nu am nimic cu tine ok te pup love struckxxx