| anonim_4396 a întrebat:

A inceput postul pastelui big grin Si m-am hotarat sa il tin (mai mult pentru silueta laughing) ). Am urmatoarea problema: Am inceput sa transpir f usor! tin sa precizez ca alimentatia mea actuala e formata din orez, tofu, ardei, porumb,soia, mazare, covrigei etc.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Postul nu are nicio legatura cu o dieta echilibrata

| BoneShiver a răspuns (pentru suntserios):

Raportat pentru lipsa relevantei raspunsului happy Multumesc pentru timpul acordat! O seara placuta

| suntserios a răspuns (pentru BoneShiver):

Uuuuu, dar vai, sufar. Da si la asta un report, te rog chiar.