| ToxiSun a întrebat:

Cum activez magiile la metin 2? Sunt la lv 16 si pe RO...
Mam dus mai demult la invatatori si am magii dar nu stiu sa le activez. Se apasa pe un buton din tastatura pentru fiecare magie? big grinbig grinbig grin

4 răspunsuri:
| GEOFLOTheAwesomeMythHunter a răspuns:

Dupa ce te-ai dus la invatatori da pe V apoi da la fiecare cate un plus apoi da click pe ele si le muti la orice buton vrei

| EmoDoll a răspuns:

Pai apasa pe C si dupa vezi ca jos o sa scrie magii.
Iei fiecare magie si o pun in casuta care iti apare cu :1, 2,3...f1,f2,f3 etc
Si dupa aia activezi magia in functie unde ai pus-o
Daca esti razboinic si ai pus sabia pe 1
apesi pe 1 si se va activa
Funda? puppy dog eyes

| AlexG2000 a răspuns:

Deci ti-ai luat magiile. Dupa apesi pe c si iti apara un plus la fiecare magie pe care magie o vrei apesi pe plus si tio invata, Dupa tragi magia aaia in casta de jos si nr casutei apesi pe tastatura si iti merge dar trebuie sa ai o tina.

| Cristiano007 a răspuns:

Da cu litera corespunzatoare magiei > FUNDA?