| AncaVlad200 a întrebat:

Cum as putea sa-mi fac o pagina de stiri despre vedete si tot felul de noutati, dar sa fie anonima... pe net? (pagina/blog) pe care sa-l urmareasca lumea si cum sa fac sa fie urmarit? idei?

Răspuns Câştigător
| TheBlisterExists a răspuns:

Blogspot sau Wordpress
Cele mai utilizate site-uri de gen.
Promovarea nu depinde de noi sau de site ci doar de tine si numai de tine. Poti trimite mesaje pe facebook, pe messenger, poti spune prietenilor, poti incerca sa iti faci reclama pe forumuri, etc.

1 răspuns:
| Wøodenpints a răspuns:

De ce la artă și cultură? Ce legătură are arta și cultura cu picanterii neinteresante din viața unor oameni neinteresanți? Pentru că am o presimtire că pagina respectivă nu va fi despre Mozart și Sheakespare și Monet.