| costinvlad49 a întrebat:

Cum ma pot face manelist? Adică nu știu ce versuri sa fac. Știți un site unde pot genera versuri sau ma pot inspira? Ca as vrea sa fac piese(Audio) pe yt. Adică fără video sa pun doar un semn și doar sa cant.

5 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Adică nu știu ce versuri sa fac.
Așa este perfect.
Cu cât mai mult nu știi, cu atât este maneaua mai tâmpită.
Așa că ești deja manelist, nu mai este nevoie să te faci.
Te poți și inspira.

| romeo78 a răspuns:

La postul TV Taraf.
Dar, costurile sunt foarte mari!

| DanielPH a răspuns:

Cu cat stii mai putin, cu atat vei avea mai mult succes in ceea ce vrei sa faci.
Incearca sa nu mai cercetezi, sa scotocesti dupa diferite Site-uri, manelistii nu fac asta. Asculta manele incontinuu, undeva izolat, sa nu poluezi fonic, chiar si in somn daca se poate, insa asculta la casti, iar dupa o perioada suficient de lunga, iti va iesi incultu... Adica, iti vor iesi versurile pe banda rulanta, draga viitorule "artist".

| BeaTMaN696 a răspuns:

Stai cuminte ca avem destui manelisti nu mai e nevoie si de tine

| costinvlad49 explică (pentru BeaTMaN696):

Ma fac manelist și fac mii de euro pe săptămână să fac ciuda la dusmani