| eretuf a întrebat:

Cum pot "multiplica" o poza? Adica am mai vazut poze cu aceeasi persoana in aceeasi poza in pozitii diferite!

Poate va ajuta videoclipul lui Matteo-Amandoi... ceva de genu!

3 răspunsuri:
| ミハイル a răspuns:

Cred ca se poate face asa ceva in PhotoShop, dar necesita cunostinte destule de amanuntite pentru utilizare. Poti incerca sa cauti pe internet tutoriale. O sa caut si eu, iar daca gasesc revin cu link`ul. 成功 [Seikō].

| ミハイル a răspuns:

Cred ca ceva in genul asta ar merge http://www.youtube.com/watch?v=TbDL6b97kY0. Daca iei din diferite poze si introduci in una s`ar putea sa reusesti, dar depinde de culorile si umbrele din pozele respective. 成功 [Seikō]!

| eretuf explică:

Daca stie cineva un program care m ar putea ajuta!