| C1eu1C a întrebat:

Cum sa fac sa am multi followers pe Instagram?

7 răspunsuri:
| marinaa9 a răspuns:

Iti dai sa ai acont privat si cei care vor sa-ti vada pozele trebuie sa-ti dea follow happy trebuie sa umbli la setari, e usor daca stii englezalaughing

| irbis96 a răspuns:

Posteaza cat mai multe poze si da-le follow multor oameni, o parte din ei iti vor da follow back happy

| Mirela1997s a răspuns:

Pai e simplu, dacă vrei sa îi faci repede te ajuta www.likeme-likeyou.com

| Sal_Andrei_1995 a răspuns:

Crede -ma ca toate site-urile in care spun ca te ajuta sa faci followers sunt doar fake-uri. Cel mai sigur mod de a face followers este sa dai tu follow altora si sa astepti sa te urmareasca si ei, daca nu, le dai unfollow. Poti sa cauti la mine pe cont followers https://www.instagram.com/andrei.stk/ Bafta!

| Simply123 a răspuns (pentru Sal_Andrei_1995):

Se spune ca după ce ai 3000 de urmăritori primeşti bani pe fiecare postare. Nu e adevărat, aşa-i? Scrie-mi în privat dacă vrei.

| Sofia44 a răspuns:

Dorești sa-ti crești pagina de Instagram având un număr mare de urmăritori reali si obținând si un venit pasiv in timp accesează: https://digitalempire.biz/r/5c0ed3384a994

| Alina_Ruxandra_1999 a răspuns:

Iti recomand aplicația: Follow for you! E super bunaa!