| 589dana a întrebat:

Cum sa ma loghez pe desenatori.com?

3 răspunsuri:
| Gabry a răspuns:

Vorbesti de desenatori.ro,nu?
Mai intai trebuie sa-ti faci cont pe www.roportal.ro, apoi cu datele de acolo de loghezi pe www.desenatori.ro

| anietha19 a răspuns:

Deci scumpa Diana, sunt Anietha 19, si sunt membru al desenatorilor.ro,deci iata raspunsul, in primul rand iti trebuie o adresa de email, o parola si un nume de afisare.
Deci intra pe google si scrie DESENATORI. RO si da clic pe al doile ard, dupa care iti apare o pagina albastra si in partea dreapt sus scrie login sau sa-ti faci un nou cont. Sper sa reusesti, daca nu am sa scriu aici id meu de mes si contacteazama, asa pot sati si dau temele ce presupun le vei dori ca si mine.deci id meu este:any_any_17
pupici dulci, si bafta

| mikaila a răspuns:

Site-ul ala e aiurea incerc de doi ani sa-mi fac cont si nu a mers nici acum x-(